Naruto 2010

Forum Na Temat Naruto Słynnej Mangi i Anime :)

Ogłoszenie

FORUM OFICJALNIE OTWARTE ! ZAPRASZAM DO REJESTRACJI ! Poszukujemy dwóch Moderatorów działu Forum i działu Wrzuć na luz :) pisać PW do Naruto

#1 2010-08-09 14:35:14

Naruto

Kage

22471670
Call me!
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 78
Punktów :   

Jūbi

Nazwa: „Dziesięć ogonów” (jap. 十尾, Jūbi?).
Jinchūriki: Rikudō Sennin.
Specjalne zdolności: nieskończone ilości czakry, ogromna siła.

Dziesięcioogoniasta bestia będąca protoplastą oraz źródłem wszystkich demonów. W okresie, gdy nie było jeszcze shinobi terroryzowała świat siejąc śmierć i cierpienie. Sprzeciwił się temu Rikudō Sennin, który postanowił ją pokonać. Okazało się to jednak niemożliwe. Mędrzec Sześciu Ścieżek nie widząc innego rozwiązania zapieczętował go w sobie stając się tym samym pierwszym Jinchūriki. Była to jedyna szansa na okiełznanie demona. Wiedział jednak, że po jego śmierci, istota tak potężna wydostanie się z powrotem i powróci do siania śmierci na Ziemi, dlatego pod koniec swojego życia użył całej pozostałej mu siły i podzielił dziesięcioogoniastego na dziewięć mniejszych części, z których nastepnie wytworzyły się inne mniejsze demony. Puste ciało natomiast wysłał w niebo używając techniki Chibaku Tensei, gdzie nie mogło dosięgnąć swojej mocy - tak powstał Księżyc.

O jego wyglądzie niewiele na razie wiadomo, widzimy tylko jego cień. Wygląda na najbardziej humanoidalnego ze wszystkich Biju. Ma jedno oko które intryguje ponieważ wygląda jak połączenie rinnegana z sharinganem, nie wiadomo czy z powodu połączenia z Rikudō Sennin czy będzie to inna koneksja.

Tobi chce złapać wszystkie demony, aby znów je połączyć wskrzeszając tym samym Jūbiego. Następnie chce zapieczętować go w sobie stając się jego Jinchūriki. Chce przez to zdobyć tak wielką moc, aby zamknąć w genjutsu wszystkich ludzi na Ziemi tworząc utopijny świat bez wojen, głodu i bólu przepełniony na wpół świadomymi cieniami ludzi.


Zapraszam do rejestrowania się Na wszelkie pytania odpowiadam na PW...

Offline

 

#2 2010-08-11 13:24:31

 Shukaku

Vice Kage

18359448
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 28
Punktów :   

Re: Jūbi

hehe, też wiem, że było 10 demonów ;p

Ostatnio edytowany przez Shukaku (2010-08-11 13:28:39)


Remember... You're my prey... I love only myself and fight for my sake only ... Power of hate gives power to destroy... Power of destroy gives power to revenge...

Offline

 

#3 2010-08-11 15:27:48

Naruto

Kage

22471670
Call me!
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 78
Punktów :   

Re: Jūbi

to spox ale ja to wiedziałem z mangi od dawna już


Zapraszam do rejestrowania się Na wszelkie pytania odpowiadam na PW...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.reserve.pun.pl www.4ju.pun.pl www.qqteam.pun.pl www.pwo.pun.pl www.bl.pun.pl